31 stycznia 2014

dzień przytulania!

Helo! ♥
Jak Wam mijają dni? Też Wam czas tak szybko mija? :)
Dopiero były wakacje, słońce, 1. września, poznawanie nowej klasy, potem jesień, a teraz zbliża się już wiosna, 17-te urodziny i w ogóle. :o
To wszystko przemija coraz szybciej i za szybko! Chciałabym zatrzymać czas, zamknąć teraźniejszość w pudełku i będąc dorosła zawsze je otwierać, by wrócić do tych pięknych czasów.

Dzisiaj, 31. stycznia, jest dzień przytulania, więc przesyłam każdemu virtual hug! <3

Trochę dziś poczytałam w internecie i dowiedziałam się, że przytulanie wspomaga odporność oraz zmniejsza ryzyko chorób serca i niweluje objawy stresu. :o
A więc dużo się przytulajcie i bądźcie zdrowi! ♥
Ja czekam teraz na dzień pozytywnego myślenia, który przypada za dwa dni. :)

Pozdrawiam!Czytaj dalej »

25 stycznia 2014

Wszys­cy każde­go dnia prze­mie­rza­my niebo i wszys­cy brniemy przez piekło.

Helo!
Co u Was? U mnie straaasznie zimno, brr. A słyszałam, że akurat na moje ferie będą przerażające mrozy i niby nawet -30 stopni. Ojej! Na szczęście nie będę musiała wstawać o 7 rano z ciepłego łóżka i iść w śniegu do szkoły, tylko będę siedziała pod kołderką. :3

Dzisiaj przygotowałam taki mały mix inspiracji, rzeczy, które po prostu uwielbiam. :))


A jak Wam idzie w szkole? Jakie macie średnie? Ja niestety nie mam takiej jaką chciałam, ale mam tylko dwie trójki z czego się bardzo cieszę! :)

Przy okazji chciałabym zaprosić Was na mojego tumblr'a. :)


Życzę Wam miłego dnia. Do zobaczenia! ;)


Czytaj dalej »

22 stycznia 2014

roboty, roboty wszędzie!

Cześć!
Jak się macie? <3
U mnie nawet dobrze, mimo że słońce znikło, wciąż na mnie działa pozytywnie. :)) Wczoraj zaczął padać śnieg. Cieszę się, gdyż martwiłam się, że znowu będzie sypać w moje urodziny, hahah, a mam je na wiosnę. Pewnie słyszeliście o tej strasznej zimie w Ameryce. Masakra, oby ta pogoda nas nie odwiedziła. Brr, wystarczająco już zimno jest. A ja bardzo nie lubię marznąć. Chyba każdy tego nie lubi, nie? ;)
Dzisiejszym tematem są roboty. Jak wiecie, mam robotykę w szkole i bawię się klockami lego. :D Byliśmy w poniedziałek w Opolu w Regionalnym Centrum Rozwoju Edukacji na "Lego Challege". Było to podzielone na trzy części: lego sumo, lego linia i lego labirynt.
Lego sumo polegało na tym, że dwa roboty rywalizowały ze sobą i jeden musiał drugiego wyrzucić poza obwód koła, by wygrać. Zdarzało się, że roboty "tańczyły", gdyż zaczepiały się o koła i kręciły się w kółko. Wtedy był remis. Mogę się pochwalić, że razem z moim kolegą Markiem doszliśmy do finału i ostatecznie zajęliśmy w tej konkurencji 2. miejsce. ^^


Lego linia polegało na tym, aby robot dojechał do mety po czarnej linii w jak najkrótszym czasie. Chyba najgorsze było skrzyżowanie. Roboty się gubiły i źle skręcały.
Lego labirynt było najtrudniejszą konkurencją. Musieliśmy robot zaprogramować tak, by odnalazł drogę w labiryncie. Okazało się, że żaden nie ukończył drogi.
Ostatecznie, po zliczeniu punktów ze wszystkich konkurencji, nie zajęliśmy żadnego miejsca z pierwszych trzech. Ale dla mnie, to i tak daleko zaszliśmy! Przecież przygodę z budowaniem i programowaniem robotów zaczęłam dopiero we wrześniu. Mam nadzieję, że następnym razem pokonamy każdego! :D

Podaję Wam jeszcze link KLIK do strony NTO. Jest tam napisane trochę o "Lego Challenge" i krótki filmik. :)

Po zakończonym konkursie udałam się do solarisa, by spotkać się z przyjaciółką. Mimo że, nie miałyśmy dużo czasu, to i tak mile go spędziłam!
Ojej, ale się dzisiaj rozpisałam. :oNiedługo jadę do kina na film "Justin Bieber's Believe". Wybiera się ktoś też? :)
Wydaje mi się, że czeka mnie kolejny udany dzień. ;)

Chciałabym jeszcze pozdrowić Marzenę. :)) :D
Do zobaczenia!


Czytaj dalej »

11 stycznia 2014

"Najpiękniejsze chwile w życiu często przychodzą niezapowiedziane."

Helo!
Co tam u Was? Jak Wam mija weekend? :)
Ja cały spędzam u mojego taty.
Jest dzisiaj bardzo ładna pogoda! Już od dawna świeci u nas słońce. Przyzwyczaiłam się już do tej wiosennej pogody. Niestety ma się nie długo zrobić zimniej. Jak ja nie lubię zimna. No cóż, zima to zima. Cieszy mnie za to fakt, że za 3 miesiące wiosna! A potem 17-tka! :)

Chciałabym Was zaprosić na mojego photoblog'a.
Byłabym na prawdę wdzięczna za każdy miły komentarz! :)
Bardzo chętnie też odwiedzę Wasze photoblog'i. ;)


Zostawiam Was z nutką i zmykam na kawę do babci, a potem jeszcze na chwilę do przyjaciółki. :)
Do zobaczenia!


Czytaj dalej »

2 stycznia 2014

no to witaj 2014!

Heelo!
Jak Wam minął sylwester? Mój bardzo udany. Spędziłam go razem z moją przyjaciółką Sabriną. :) Zamówiłyśmy pizzę 55cm i się strasznie najadłyśmy. ;o Tradycyjnego piccolo też nie zabrakło! ^^
Powiem Wam, że zasnęłam dopiero o 6 rano i wstałam na obiad, haha. :D
To był najlepszy sylwester ever! Mam nadzieję, że kolejny będzie jeszcze lepszy. :)

Chciałabym Wam także życzyć w tym roku wszystkiego co najlepsze!
Dużo zdrowia, szczęścia, miłości, 
abyście osiągnęli swoje cele i spełniły się Wasze wszystkie najskrytsze marzenia!Dzisiaj byłam na zakupach. Miał być to "mały" wyjazd, a kupiłam kurtkę, dwie bluzki i takie słodkie skarpetki w misie. :3 Najbardziej cieszę się z kurtki. Szukałam jej wszędzie, w wielkich centrach handlowych, w lokalnych sklepach, a nic nie umiałam znaleźć albo były za drogie. Ale los mi sprzyja! Znalazłam swoją wymarzoną kurtkę w sklepie, do którego już dawno nie zaglądałam. ;)

Postanowiłam dziś napisać tutaj, na tym blogu, o moich postanowieniach noworocznych. Gdybym je zachowała dla siebie, to bym się pewnie nie postarała. A tak to Wy o nich wiecie, więc nie będę chciała dać plamy, ohohoh! Obym przynajmniej spełniła część punktów w tym roku! :))

Moje postanowienia noworoczne:
1. schudnąć, hihi. :))
2. znaleźć na wiosnę pracę, ewentualnie na wakacje, chciałabym zarobić własne pieniądze na upragniony aparat.
3. odnaleźć swoje szczęście, uśmiechać się wreszcie szczerym uśmiechem, patrzeć na świat pozytywnie - po prostu cieszyć się z życia. :)

Hm, jest ich jeszcze tyle, ale 3 punkty wystarczą. ;)
Miłego wieczoru!


Czytaj dalej »