26 lutego 2014

Opole!

Helo! ♥
Dzisiejszy dzień zaliczam do udanych! Mimo że musiałam wstać o 8:00 z łóżka w ferie, to i tak tego nie żałuję. Wybrałam się dziś do Opola na spotkanie z Sabriną. Trzeci raz w życiu jechałam dzisiaj pociągiem. :o Przyznam się, że przy każdym wstrząsie przeżywałam zawał. Nasłuchałam się już tyle o wypadkach na torach, że jakoś nie potrafię się przekonać do tego środka transportu. Wolę autobus. ;)
Najpierw poszłyśmy na zdjęcia. Zauważyłam kaczki płynące w wodzie i jak tylko aparat znalazł się w moich dłoniach, zaczęłam robić zdjęcia tym ptakom. :D Bardzo lubię fotografować zwierzęta.
Później poszłyśmy do solarisa. Zjadłyśmy pyszne lody! Te parę godzin szybko minęło. Wracałam znowu pociągiem i znowu przeżywałam zawały. :o
Ale dzień udany!
A jak Wam minął dzień? :)
Zapraszam - klik i klik.Czytaj dalej »

22 lutego 2014

Tak po prostu za Tobą tęsknię, co noc, co świt, co oddech.

Helo!
Jak Wam mija sobota? :)
U mnie baaardzo leniwie. Nie wiedziałam, że mogę być aż taka leniwa. Na szczęście jutro już tak nie będzie! Po wczorajszym wypadzie na rolki na miasto, postanowiłam, że jutro znowu tak zrobię. Tym razem pojadę pojeździć sobie na wieś i odwiedzę przyjaciółki. :) Wczoraj przejechałam 8km. Dla niektórych to nawet mało, ale dla mnie to jednak dużo, po tym jak całą zimę nie widziałam rolek na oczy, hahah. Dziwię się, że nie mam zakwasów. :o Potrzebuję częstszych takich wycieczek! Polecam. ^^


Zastanawiam się, czy w następnej notce napisać fakty o sobie. Jest już na blogu post o sobie, ale myślę, że chętnie dowiecie się coś nowego o mnie, co nie? O, napiszę 100 faktów o sobie! :D

Feriowiczom życzę udanego drugiego tygodnia ferii, a reszcie miłego, ciepłego i słonecznego weekendu. :)
Do zobaczenia!


Czytaj dalej »

17 lutego 2014

instagramowelove!

Helo!
Nareszcie doczekałam się upragnionych ferii! Niby zimowych, a bardzo wiosennych. Można spokojnie śmigać po podwórku w samej bluzie. I to w połowie lutego. :o A jutro ma być jeszcze cieplej! A więc szykuję już powoli rolki. Trzeba korzystać z okazji, co nie? :3
Jak spędzam ferie? Hm, tu i tam, ale raczej daleko się nie wybieram. Pewnie będę z nosem w książkach siedzieć. Mam co nieco do nadrobienia. W weekend jadę do taty. Może wyciągnę przy okazji R. z domu. Tak dawno się nie widziałyśmy! O M. i S. też nie mogę zapomnieć! Szkoda, że mieszkam tak daleko od nich, bo bym każdy dzień spędzała z nimi.
A kto z Was ma wolne? Jakie macie plany? :)Niedawno założyłam sobie instagram'a. Byłoby miło, gdyby ktoś zajrzał, dał serduszko czy skomentował. :)


Dobranoc!


Czytaj dalej »

8 lutego 2014

ROK i dzień!

Helo! ♥
Wczoraj miałam moją pierwszą rocznicę bloga!
Dziękuję za 2902 wyświetleń, 90 komentarzy i 25 obserwatorów. Dziękuję za to, że od czasu do czasu ktoś tu zajrzy! To dla mnie bardzo dużo znaczy. :)

A co u Was? Też macie ładną pogodę? U mnie to już zagościła wiosna. Słońce nie znika, może czasem za chmurami. Słyszeć już od paru dni wszędzie śpiewające ptaki. Nawet gdzieniegdzie widać pąki na gołych gałązkach. Wraz z pierwszymi promykami i 10 stopniami w plusie, ja także ożyłam. Humor mam o wiele lepszy. Za to właśnie uwielbiam wiosnę! Niedługo zakwitną pierwsze kwiaty, przylecą bociany, kocham to. :) Wiosna to moja ulubiona pora roku. Także za to, że w kwietniu mam urodziny. Według mnie, to najlepszy okres na urodziny. ;)
A Wy? Też lubicie wiosnę?Zapraszam na swojego ask'a KLIK.
Czytaj dalej »

2 lutego 2014

Liebster Blog Award!

Hej! ♥
Zostałam wczoraj nominowana przez worldbyally do Liebster Blog Award. Chciałabym bardzo za to podziękować. :)

„Liebster Blog Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za „dobrze wykonaną robotę”. Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz je o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował”.A więc, oto moje odpowiedzi:

1. Twoje aktorskie odkrycie roku 2013...
Paul Walker. Jest mi bardzo smutno, że go już nie ma. Bardzo lubiłam film "Szybcy i wściekli", w którym on grał. Tak jakoś.. pasował do niego. :<

2. W domu preferujesz dres, twarz bez makijażu czy "pełne wyposażenie"?
Oczywiście, że dres jest wygodniejszy. A makijaż? Niepotrzebny w domu. ;)

3. Trzy rzeczy, które zrobię przed śmiercią to...
Hm, nie będzie to skok z bungee, podróż na drugi koniec świata czy impreza życia. Po prostu chciałabym skończyć studia, znaleźć dobrą pracę (może założyć firmę ^^) i przede wszystkim założyć rodzinę. :)

4. Mam słabość do...
Chyba do pewnej osoby. :)

5. Bez czego nie wyobrażasz sobie życia?
Jeśli chodzi o rzecz, to nie dałabym rady bez internetu. Tak wiem, trochę głupia odpowiedź, bo przecież internet nie jest najważniejszy. Ale patrząc z drugiej strony, internet uczy, pomaga w kontaktowaniu się ze znajomymi itd. No cóż, potrzebuję internet.

6. Kto może zostać twoim przyjacielem?
Każdy. Wystarczy, że będę mogła tej osobie zaufać. W sumie, przyjacielem może zostać każdy, kto ze mną wytrzyma. :D

7. Dokąd wyruszysz w wymarzoną podróż?
Od dawna marzy mi się Ibiza albo Majorka. Nie przyciągają mnie imprezy, ale jednak coś mnie tam ciągnie. :)

8. Gdybyś mogła wystąpić w wybranym filmie, jaki by to był?
Ojej, nie wiem. Na pewno jakiś z happy end'em. Uwielbiam happy end'y. Może jakiś romantyczny? ^^

9. Trenujesz czy jesteś leniuszkiem?
Od zawsze byłam leniem. Ale postanowiłam to zmienić! Staram się teraz ćwiczyć dziennie, by spełnić jedno ze swoich marzeń.. W dodatku gram w siatkówkę. :)

10. Kawa, herbata czy kakao?
Bardzo trudna decyzja dla mnie. Lubię od czasu do czasu kawę, wieczorem zieloną herbatę, a w sobotni poranek kakao. Powiedzmy, że wszystko po trochu.

11. Dlaczego zaczęłaś prowadzić bloga?
Z jednej strony założyłam go z powodu nudy, a z drugiej, by dzielić się z innymi swoim życiem, zainteresowaniami itd. ;)

Nominować chciałabym:

A oto moje pytania:
1. Co najchętniej jesz na śniadanie?
2. Skąd wzięłaś pomysł na nazwę bloga?
3. Jaka jest Twoja ulubiona pora roku? Dlaczego?
4. Jaki film mogłabyś oglądać do końca życia i nigdy by Ci się nie znudził?
5. Gdybyś otrzymała kupon na zakupy w ulubionym sklepie, co byś kupiła?
6. Co zainspirowało Cię do prowadzenia bloga?
7. Czego żałujesz w życiu?
8. W czym jesteś dobra?
9. Pokażesz kiedyś bloga swoim dzieciom?
10. Wyobraź sobie, że jesteś owocem. Jakiego smaku i koloru sok można z Ciebie wycisnąć?
11. Co poprawia Ci humor?

Mam nadzieję, że pytania Wam się spodobały. Będę wdzięczna, jeśli wyślecie do mnie linki z odpowiedziami - chętnie je poczytam. :)
Miłego wieczoru!Czytaj dalej »