29 kwietnia 2014

a very nice day!

Helo!
Notka miała być równo tydzień temu, ale niestety długo czekałam na zdjęcia. Ale dotarły! Więc dzisiaj mam dla Was zdjęcia z mojej ostatniej sesji. W poprzedni wtorek miałam moją 17-tkę i przyjaciółka Sabrina postanowiła mnie odwiedzić. Oczywiście wzięła ze sobą swój aparat i poszłyśmy na zdjęcia. Jestem zadowolona z efektów! Już mam pomysł na kolejną sesję, więc pewnie niedługo znowu zawitam ze swoimi zdjęciami. :) Nie będę tu dużo pisać, łapcie zdjęcia!


Czekam już z upragnieniem na swojego nikon'a. A jak go dostanę, będzie tu duuużo zdjęć z przeróżnych sesji i nie tylko!
Dobranoc!


Czytaj dalej »

20 kwietnia 2014

życzenia wielkanocne!

Cześć!
Nareszcie niedziela! Kto by się nie cieszył? :)
Nie zdążyłam nawet wyjść z łóżka i już zostałam obsypana słodyczami, haha. A u Was był zajączek? ^^
Dzisiaj nie będę się rozpisywać. Przychodzę do Was z życzeniami... :)


Czytaj dalej »

18 kwietnia 2014

Wielkanoc coraz bliżej!

Helo!
Jak tam Wasze przygotowania? Wszystko już posprzątane? :)
Ja już skończyłam ostatnie obowiązki. A zaraz idę upiec babeczki!Po ciężkich dniach, ostatnich przed świętami sprawdzianach i wielkim sprzątaniu, mogę nareszcie odpocząć. Szykują się bardzo miłe święta! Zapowiada się w niedzielę ładna pogoda i mam nadzieję, że pozostanie u nas na długo. Wielką Sobotę i Wielkanoc spędzam u taty i babci. Zapewne już szykują w ogrodzie gniazda, w których będą ukryte słodycze. Jak byłam mała, uwielbiałam takie poszukiwania. Po poświęceniu pokarmów szłam sama ułożyć gniazdko, a następnego dnia, gdy tylko otworzyłam oczy, biegłam sprawdzić, co dobrego dostałam. Teraz, można powiedzieć, że jestem już za duża, hahah, ale tradycja tradycją, zawsze sprawia frajdę. Zwłaszcza, gdy rywalizuje się z młodszym bratem - kto jest lepszym poszukiwaczem! To wspaniały widok patrzeć na dziecko, które cieszy się z takiej małej przyjemności. Nie potrzeba tu najnowszego telefonu czy najdroższej gry, wystarczy koszyk ze słodyczami, żeby na twarzy dziecka zagościł szczery uśmiech od ucha do ucha, prawda? :)
A poniedziałek? Oczywiście, lany poniedziałek! Czuję, że nie zostanę sucha. Idziemy do rodziny, więc będzie się mokrym! :D A może ktoś jeszcze przyjedzie mnie polać? Kiedyś powiedziano mi, że im więcej chłopaków przyszło polać dziewczynę, tym większe powodzenie będzie miała. Hm, ciekawe czy to prawda. ;)
A najlepsze co mnie w tą przerwę świąteczną spotka, to moje urodziny! Taaak, akurat w ostatni dzień wolnego, czyli wtorek, kończę 17 lat. :) Taka stara się czuję, haha! Przecież niedawno dopiero uczyłam się chodzić, pierwszy raz jechałam rowerem, kończyłam szkołę podstawową, pisałam egzamin gimnazjalny, a tu już prawie dorosła jestem. Chciałoby się wrócić do dzieciństwa, co nie? :)

No cóż, czas na prawdę szybko mija. Na tym kończę dzisiejszą notkę i idę piec pyszne babeczki.
A Wam życzę miłego popołudnia! :)
Do zobaczenia.


Czytaj dalej »

6 kwietnia 2014

zoo, udany dzień!

Helo! ♥
Zawiodłam się na samej sobie. Obiecałam, że będę tu częściej, a znowu na dwa tygodnie cisza na tym blogu zawitała. Ale teraz koniec! Ostatnia obietnica, przysięgam.
Dzisiejszy dzień spędziłam bardzo miło, udany na 100%! Razem z moim tatą i bratem pojechaliśmy do zoo. Pogoda dopisywała, było cieplutko i bez przerwy świeciło słońce - marzenie. Nie zgadniecie ile ludzi akurat dzisiaj wybrało się do zoo. Czułam się jak w mrowisku. :o
Sporo zwierzaków spało i grzało się w słońcu - leniwa niedziela. ^^
A najlepszy był struś! Gdy sięgałam po aparat, zatrzymywał się i ustawiał do zdjęcia, hahah. :D

Miłego wieczoru i poniedziałku!
Obyście również mieli taką ładną, słoneczną pogodę. :)
Do zobaczenia niedługo!


Czytaj dalej »