26 kwietnia 2015

"Fotografia to kawałek duszy"

  
Hej, helo!
Co u Was? Egzaminy gimnazjalne dobrze napisane? Słyszałam, że niezłą niespodziankę na polskim zrobili! Ale żeby Was pocieszyć, powiem, że dwa lata temu na moim egzaminie dostałam nie rozprawkę, nie opowiadanie... ale charakterystykę! To dopiero była masakra! Całe 3 lata przygotowywano mnie do rozprawki, w dodatku tyle stresu i całkowicie wyleciał mi z głowy schemat jak się pisało taki tekst. Na prawdę nie macie co żałować z tym opowiadaniem. :D A odbiegając od tematu szkoły, bo w końcu mamy jeszcze weekend, chciałabym Wam przedstawić troszeczkę zdjęć, które zrobiłam w ciągu ostatniego miesiąca. Bardzo mi się podobają i nie chciałabym aby się zakurzyły w folderze na pulpicie. Mam nadzieję, że się Wam spodobają. :)

Czytaj dalej »

22 kwietnia 2015

18 lat minęło...

Hej, helo!
Dziś 22. kwietnia, środa. Dla niektórych to zwykły dzień w tygodniu, dla gimnazjalistów drugi dzień egzaminów, a dla innych Dzień Ziemi. Jednak dla mnie to wyjątkowa środa, w końcu wkraczam do świata dorosłych! Tak, to już ten dzień. Dokładnie 21 godzin temu stałam się 18-latką. Czy jestem z tego powodu szczęśliwa? Bardzo! Może i trochę żałuję, że to koniec dzieciństwa i początek obowiązków, prawdziwych obowiązków. Jednak bardzo się cieszę, że w końcu mogę sama decydować o swoim dorosłym życiu. Jest to wyjątkowy dzień, więc i pogoda ładna! Bezchmurne, błękitne niebo, słońce od samego rana i prawie 20°C. Piękniejszej pogody nie mogłam sobie wymarzyć! Za niecałe 3 tygodnie będzie miała miejsce moja osiemnastkowa impreza urodzinowa. Chcecie jakieś zdjęcia?
Na koniec mam do Was malutką prośbę. Proszę przed komentarzem wstawić kropkę. Robię mały eksperyment i jestem ciekawa, kto czyta posty i ile takich jest. :)

Czytaj dalej »

19 kwietnia 2015

Fast and Furious 7

  
"For Paul"
Hej, helo!
Jakiś czas temu wybrałam się do kina na "Szybcy i Wściekli 7". Mogę od razu powiedzieć, że jest to film jeden z najlepszych! Zostałam pozytywnie zaskoczona na koniec. Nie chcę zdradzać szczegółów, dlaczego, gdyż na pewno wśród nas są osoby, które filmu jeszcze nie widziały. Był moment, gdy miałam łzy w oczach, były momenty, gdy się śmiałam, tak samo było wiele poważnych scen, które miały jakiś przekaz. Szczególnie w pamięć zapadły mi słowa Dominic'a Toretto: "Nie mam przyjaciół. Mam rodzinę." Bardzo spodobał mi się ten duży nacisk na to, co jest najważniejsze - rodzina. Bohaterowie pokazali jak ważne jest mieć przyjaciół, rodzinę i dobry kontakt z nimi i jak szybko można ich stracić. Film na prawdę godny obejrzenia! Dużo świetnych efektów, dużo pięknych widoków dla Panów, haha. Mogę się przyznać, że nie należę do typu kobiet, które lubią romanse i komedie, zdecydowanie wolę filmy z szybkimi samochodami, niebezpiecznymi walkami i pełnymi akcji! :D Mimo podzielonych zdań jestem za ósmą częścią. Chociaż bardzo będzie mi brakować Paul'a Walker'a, gdyż już nawet siódemka bez niego nie była tym samym filmem...


Czytaj dalej »

12 kwietnia 2015

w końcu wiosna?

Hej, helo!
Wiosna to idealna pora by rozpocząć coś na nowo, planować, zmotywować się. Człowiek budzi się z zimowej monotonii, zaczyna się cieszyć z każdego dnia. Zasługa to cudownej pogody, która towarzyszy wiośnie. Mimo że ostatnio pogoda nie miała czym się chwalić, w końcu się popisała! Czyżby nareszcie przyszła prawdziwa, ciepła wiosna? Miejmy nadzieję, że już żadnej niespodzianki nam nie zrobi. Odkąd zniknęły zimowa szarość i ponurość aż chce się wyjść na dwór, coś zrobić, cokolwiek. Słońce od zawsze dodawało mi energii, w końcu mogę naładować ją do pełna i działać!

Czytaj dalej »

4 kwietnia 2015

Wielkanoc!

  
cudowna piosenka!
Hej, helo!
Pewnie już zauważyliście, że na moim blogu (a dokładniej na nagłówku) pojawiła się wiosna. Niestety za oknem już nie tak "różowo" - raz śnieg, raz deszcz, raz burza, a raz słońce. I jak tu się cieszyć wiosną? Całą zimę czekałam na ciepłe, słoneczne, długie dni, a tu taki psikus nam zrobiła pogoda! No cóż, prima aprilis jej wyszedł. :)

Czytaj dalej »