20 sierpnia 2015

brak weny, co wtedy?

Dam głowę (może nie głowę, ale rękę!), że każdego z nas spotkał choć raz etap w blogowaniu zwany brakiem weny. Siadamy przy biurku, klikamy "nowy post" i ...i nie wiemy, o czym napisać. Mnie również to spotkało, nawet kilka razy. Jednak z czasem zaczęłam sobie z tym problemem radzić i właściwie teraz to dla mnie żaden problem! W związku z tym postanowiłam swoje rady wypisać tutaj, może akurat komuś się przydadzą? A jak z brakiem weny radzisz sobie Ty?
Czytaj dalej »

12 sierpnia 2015

something new

Hej! W ostatnim czasie nazbierało mi się trochę nowości. Postanowiłam się częścią z nich z Wami podzielić. Podkreślam, że moim celem nie jest pochwalenie się, tylko pokazanie, co ciekawego jest w tej chwili w sklepach na przecenie (tak, prawie wszystko zgarnęłam na wyprzedaży!). Myślę, że trafiłam na dobre okazje i muszę się tym z Wami podzielić. A może ktoś z Was też na nie trafił?

Czytaj dalej »

6 sierpnia 2015

Moja obróbka zdjęć na blogu

Hej! Co u Was? Mam nadzieję, że wszystko w porządku! Dzisiaj przygotowałam dla Was post, za który zabieram się od dawna- albowiem o mojej obróbce zdjęć. Zajęło mi to bardzo dużo czasu, czego spodziewałam się od samego początku, więc szukałam dnia, kiedy będę mogła dłużej posiedzieć przy programie i coś dla Was stworzyć. Jak wiecie, wciąż pracuję i to wcale takie łatwe nie jest znaleźć wolną chwilę. Jednak w związku z tym, że mam aż dwa dni wolnego pod rząd, postanowiłam w końcu napisać na ten temat!

Czytaj dalej »

2 sierpnia 2015

Wakacyjni ulubieńcy

Hej! W końcu wróciłam. Po ponad tygodniowej przerwie stwierdziłam, że bardzo brakowało mi tego. Lubię blogować, a praca zabrała mi jedną z przyjemności i resztę czasu! Na szczęście wczoraj do rąk trafił mój nowiutki grafik na sierpień i powiem Wam, że nawet jestem zadowolona! Przez prawie dwa tygodnie pracowałam dzień w dzień i w końcu otrzymałam kilka wolnych dni w każdym tygodniu miesiąca, więc postaram się oprócz weekendowych postów pisać też między nimi! :)
Dzisiaj mamy 2. sierpnia, uwierzycie, że już połowa wakacji za nami? Jak ten czas szybko mija! Im starsza jestem, tym szybciej płynie. W związku z tym, że jesteśmy w połowie przerwy wakacyjnej, postanowiłam przedstawić Wam moich wakacyjnych ulubieńców, z których chętnie korzystałam w lipcu, jak i chętnie skorzystam w sierpniu. Zapraszam!

Jeśli chodzi o zapachy, Adidas zawsze był i będzie moim idolem. Uwielbiam jego zapachy! Ostatnio do gustu przypadł mi ten niebieski i myślę, że zostanie u mnie na trochę dłużej. Antyperspirant jest dla mnie nowością, testowałam go na razie tylko kila razy, ale już go bardzo lubię! Po dziewięciu męczących godzinach w pracy dalej działał! A podstawą dobrego antyperspirantu jest dla mnie trwałość. :)

Czytaj dalej »