20 września 2015

3 kosmetyki, które mam zawsze przy sobie

        Zakładam, że prawie każda dziewczyna nosi w swojej torebce podręczną kosmetyczkę, a w niej to, co jest najpotrzebniejsze. Ja ograniczyłam jej zawartość do trzech produktów. Głównie zależy to od okoliczności. Idąc na imprezę zabieram więcej, idąc do szkoły tylko podstawowe kosmetyki. Jakie? Chętnie Wam je przedstawię!
Czytaj dalej »

14 września 2015

Jak poradzić sobie z nauką słówek?

     Hej helo! Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku, gdyż u mnie od kilku dni gości straszny stres. Powodem jest jutrzejszy dzień, albowiem jutro czeka mnie egzamin na prawo jazdy i po mojej głowie ciągle krążą myśli, że nie zdam tego, na pewno nie za pierwszym! Chciałabym myśleć pozytywnie, ale tak nie potrafię. Jednak mam nadzieję, że wszystko będę miała już jutro za sobą, bez zbędnych poprawek i będę mogła potem spokojnie przyłożyć się do przygotowań do matury. Tak w skrócie- trzymajcie za mnie kciuki!
     Dawno nie pisałam, głównie ze względu na brak czasu przez naukę (nawet się nie spodziewałam, że w trzeciej klasie będzie aż tak ciężko). Wolne chwile poświęcałam na czytanie blogów, które obserwuję, nadrobienie tych zaległości. Mimo że powinnam siedzieć w książkach, powtarzać przepisy, piszę do Was. Nie mogłam tak dłużej być nieobecna! Pomyślałam, że czemu by nie podzielić się z Wami moim sposobem na naukę słówek? Mam na myśli języki obce. Na języku niemieckim mam duży nacisk na słownictwo, więc słówka to podstawa, trzeba kuć, kuć, kuć! Jednak nie każdy potrafi całą stronę słówek ogarnąć w jeden wieczór, gdzie ja moim sposobem spokojnie daję radę! A może dlatego, że połowę z nich znam... haha, cii!
Czytaj dalej »

5 września 2015

hello, September!

     Cześć! Cieszę się, że po nieplanowanej, tak długiej przerwie mogę w końcu wrócić do pisania. Również cieszy mnie bardzo fakt, że podczas mojej nieobecności w blogosferze wciąż zaglądaliście na mojego bloga i komentowaliście. Moje ostatnie dni wakacji składały się głównie z pracy, jazd "elką" i przygotowań do szkoły. Teraz zostały mi ostatnie miesiące w moim liceum i czeka mnie egzamin dojrzałości zwany- uwaga, uwaga, muzyczka grozy- maturą! ...a potem cztery miesiące wakacji, haha. Mogę się również pochwalić, że zdałam wszystkie wewnętrzne egzaminy w szkole jazdy i czeka mnie teraz egzamin w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.
      Myślę, że taki luźny, fotograficzny post będzie dobrym pomysłem na dziś. Zrobiłam kilka zdjęć moim uszatym przyjaciołom i chciałam się nimi z Wami podzielić! Zastanawiam się także nad zmianami na blogu- myślę, że nowa kolorystyka by się przydała. Wystarczy, że szaro się już niebawem zrobi za oknem, tu musi zagościć kolor!
Czytaj dalej »