31 grudnia 2015

Podsumowanie roku 2015

       Święta, święta i po świętach... Teraz zdecydowanie każdy myśli o dzisiejszym Sylwestrze, co założy, gdzie pojedzie. Macie jakieś plany? Wyjeżdżacie gdzieś czy wieczór spędzacie w domu? Mój sylwestrowy wieczór zapowiada się dosyć ciekawie, dlatego już nie mogę się go doczekać. W związku z tym, że już za paręnaście godzin Nowy Rok, życzę Wam wszystkiego dobrego, wiele nowych osiągnięć w blogowaniu, maturzystom życzę zdania matury, a gimnazjalistom powodzenia na egzaminie! :)
       Rok 2016 coraz bliżej, jednak nie zamierzam dziś wypisywać noworocznych postanowień, gdyż nie różnią się bardzo od poprzednich, dlatego zdecydowałam się na małe podsumowanie wydarzeń, jakie miały miejsce w 2015.
Czytaj dalej »

20 grudnia 2015

Robomaniakiem być

       Moja historia zaczęła się całkowicie inaczej. Marzyłam o własnej agroturystyce, potem całe dni spędzałam z ołówkiem w dłoni i projektowałam przeróżne budynki, tworzyłam projekty ubrań i urządzałam mieszkania. Nie rozstawałam się z kredkami i ołówkiem. W końcu nadeszła ta chwila, kiedy każdy gimnazjalista w trzeciej klasie musi zdecydować, co dalej. Oczywiście wybór padł na mat-fiz. Chciałam zostać architektem. Teraz, jako maturzystka, stoję przed kolejnym wyborem. I jak myślisz, co wybrałam?
Czytaj dalej »

2 grudnia 2015

Ulubieńcy miesiąca: listopad

 
       Helo! Co u Was? Uwierzycie, że już grudzień? Całkowicie nie czuję tego miesiąca, atmosfery, która powinna teraz panować. Wiecie, święta coraz bliżej, adwent i takie tam. Zauważyłam, że powoli w moim i sąsiednim mieście pojawiają się świąteczne dekoracje. Uwielbiam te wszystkie światełka, które wiszą nad ulicami, na latarniach i gdzie się tylko da! Zawsze co roku w moim mieście pojawia się fontanna z samych światełek. Cudownie to wygląda!
       W związku z tym, że listopad już za nami, to czas na ulubieńców! Dzisiaj są to tylko cztery rzeczy, dokładnie mówiąc, cztery kosmetyki. Bardzo się z nimi polubiłam i mogę je Wam szczerze polecić.
Czytaj dalej »