30 kwietnia 2016

Ulubieńcy miesiąca: kwiecień 2016

       W końcu nadszedł ten dzień, kiedy poczułam przykrość i radość jednocześnie. Pożegnałam nauczycieli, z którymi spędziłam trzy cudowne lata. Pożegnałam panią dyrektor, wychowawczynię i wszystkich innych pracowników szkoły. Mimo że na pewno spotkam się z nimi jeszcze nie jeden raz, te spotkania nie będą już takie jak kiedyś. Cieszę się, że zakończyłam kolejny etap nauki. Mimo to, czuję też smutek, że to już koniec. Możliwe, że z niektórymi osobami z klasy już nigdy więcej się nie zobaczę. Przede mną jeszcze najcięższe dni, zwane maturą. Dlatego już na sam początek chciałam poinformować, że przez najbliższe trzy tygodnie raczej się tu nie pojawię. Postaram się, ale niczego nie obiecuję. Jednak jednego jestem pewna- po maturze wracam z podwojoną siłą i świeżymi pomysłami. Wręcz zasypię Was nowościami!
A teraz... zapraszam na kwietniowych ulubieńców.
Czytaj dalej »

22 kwietnia 2016

Happy birthday to me | 19!

       Raz w roku nadchodzi taki dzień, kiedy czujesz się wyjątkowo. Promieniejesz od samego rana, wręcz uśmiech nie schodzi Ci z twarzy. Cała uwaga jest zwrócona na Ciebie, nawet pogoda chce być dla Ciebie piękna. Ten dzień musi być idealny, w końcu jest wyjątkowy. Tytuł mówi wszystko za siebie- dziś jest mój ten wyjątkowy dzień! Dziś świętuję swoje dziewiętnaste urodziny. Moje ostatnie "naście".
Czytaj dalej »

4 kwietnia 2016

Zielone pąki

       Witam Was w ten piękny, słoneczny poniedziałek. Pogoda wciąż rozpieszcza słońcem i jego ciepełkiem, a ja ciągle biegam z aparatem po ogrodzie fotografując pierwsze pąki na drzewach. Uwielbiam fotografować przyrodę, a szukanie wczoraj malutkich listków i zielonych pąków sprawiło mi wielką radość. Mam nadzieję, że zdjęcia Wam się spodobają, zapraszam do oglądania.
Czytaj dalej »