25 czerwca 2016

Summer tag | Wakacyjne inspiracje

       Dziś 25. czerwca. Wczoraj większość z Was oficjalnie rozpoczęła wakacje. Swoje mam już praktycznie od ponad miesiąca, jednak tej wakacyjnej atmosfery wciąż nie czuję. Niecierpliwie czekam na wyniki, by w końcu zapisać się do szkoły i mieć już wszystko za sobą. Myślę, że dopiero wtedy poczuję te piękne, trzymiesięczne wakacje. O planach nie zamierzam pisać, gdyż jest to czysty spontan. Myślałam o paru wyjazdach i wypadach ze znajomymi, jednak wszystko stoi pod znakiem zapytania. Jedno jest tylko pewne- idę do pracy.
Czytaj dalej »

19 czerwca 2016

Czerwcowe bąki


       Hej! Co u Was? Już dawno nie było tu takiego pytania. Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku. W ostatnim czasie pogoda płata nam ciągle figle, jednak mimo że wieje i pada jak nigdy dotąd, nie mogę powiedzieć, że brakuje słońca. Świeci wręcz cały dzień, a temperatura nie schodzi poniżej 20°C. Niestety ja nabawiłam się koszmarnego przeziębienia i, jak na razie, czas spędzam w domu, by skutecznie pozbyć się kataru i bólu gardła. Domowe sposoby, jak miód, czosnek, gorące mleko i herbatki, sprawdzają się świetnie i zdecydowanie czuję się lepiej niż wczoraj.
Czytaj dalej »

10 czerwca 2016

Gotuj z Sandrą: Jabłkowe tartaletki | CIY

       Witam Was w ten piękny, trochę deszczowy i trochę słoneczny piątek. Wakacje wciąż trwają, a ja z wolnych dni korzystam, tak jak planowałam, w stu procentach. Czas spędzam aktywnie na rowerze czy rolkach, a resztę dnia w kuchni wciąż eksperymentując. Uwielbiam piec i gotować i o tym wie już każdy. Ostatni przepis na blogu pojawił się aż dwa lata temu, więc dziś nadrabiam zaległości i przedstawiam Wam jabłkowe tartaletki.
Czytaj dalej »