23 lipca 2016

Ukończyć 18 lat a być dorosłym

       Mam już ukończone osiemnaście lat. Mogę robić, co chcę, wyjść ze znajomymi na miasto, kiedy chcę i wrócić z imprezy, o której tylko chcę, mogę bez problemu kupić alkohol, zapalić papierosa czy pójść na dyskotekę. Nikt mi nic nie zabroni. To moje życie, mam prawo sama decydować o nim, w końcu jestem dorosła. Teraz mogę wszystko, wszystko, co mi się podoba.
Czytaj dalej »

15 lipca 2016

W kratkę

       W marcu jak w garncu, kwiecień plecień, a jak w słowach ująć nasz lipiec? Myślę, że frazeologizm "w kratkę" będzie strzałem w dziesiątkę. Pogoda raz deszczowa, raz słoneczna. Czasem słońce nie pozwala normalnie funkcjonować, a czasem wieje tak mocno, że może głowy pourywać. Mimo że najczęściej "w kratkę" określamy pogodę, często ludzkim problemem jest życie w kratkę.
Czytaj dalej »

10 lipca 2016

Współpraca z Soufeel

       Witam Was w tą piękną i słoneczną niedzielę. Mam nadzieję, że pogoda u Was również dopisuje. W ostatnich dniach temperatura nieco spadła, ale już czuję, że upały powoli wracają. Dni mijają mi nadzwyczaj szybko, mimo że niektóre z nich mogłyby trwać wiecznie. A co u Was? Dzisiaj mam przyjemność przedstawić Wam firmę, którą z pewnością znacie- Soufeel.
Czytaj dalej »